• ul. Norwida 4
  • 01-104 Warszawa
  • tel.: 022 877 44 54
  • e-mail: biuro@bhpkraj.waw.pl

Flock – pozwala na nanoszenie metodą bezpośrednią kolorowych aplikacji i znaków firmowych. Nadruki odznaczają się niezwykłą trwałością i odpornością na promienie UV i wielokrotne pranie. Charakteryzują się łatwością nanoszenia. Są miłe w dotyku i mają elegancki wygląd. Zaleca się prać w temperaturze nie wyższej niż 80 C.

Flex – kolorowe folie termotransferowe są idealnym materiałem do wykonywania nadruków o wysokiej trwałości na tkaninach. Doskonały materiał pod nadruk na koszulki, odzież roboczą, bluzy, odzież sportową. Zaleca się prać w temperaturze nie wyższej niż 80 C.

Film – termo aplikacyjny bardzo cienki elastyczny materiał do wgrzewania w cienkie i delikatne tkaniny oraz ubrania sportowe typu siatkowego. Można łączyć z winylem i flexem. Zaleca się prać w temperaturze nie wyższej niż 80 C.

Grip – termo aplikacyjny bardzo cienki gładki matowy materiał winylowy do wgrzewania w skórę oraz tkaniny z włókien sztucznych typu ortalion. Jest to jedyna najbardziej trwała Technika nanoszenia aplikacji nie uszkadzająca tkaniny. Naniesione nadruki są bardzo elastyczne i nie powodują usztywniania tkanin jak ma to miejsce w przypadku haftu, nie pękają i nie wycierają jak sitodruk. Zaleca się prać w temperaturze nie wyższej niż 30 C.

Druk cyfrowy – nadruk farbami solventowymi na folii flex. W połączeniu daje trwały wielokolorowy nadruk. Możliwość drukowania zdjęć, grafiki wielobarwnej. Wzór nadruku można wyciąć po obrysie. Wydruk cyfrowy pozwala na dowolną ilość zastosowanych kolorów i wysoką precyzję druku, polecamy ją naszym klientom do zdobienia i produkcji wyrobów promocyjno – reklamowych.

Więcej

Kontakt

CAPTCHA